21.07.2024
Neprihlásený
Chcem dať TIP na výlet

Funkcie a výhody portálu pri registrácii

Je zrejmé, že každý portál oceňuje lojalitu a verných používateľov. Aj „Slovenský T(r)ip" si preto pre svojich členov pripravil viaceré výhody, ktoré majú k dispozícii.

V prvom rade je to systém informovania o nových udalostiach, ktoré sa na území Slovenska dejú. Len registrovaní používatelia majú možnosť nastaviť si vo svojom profile presné lokality zo Slovenska, z ktorých chcú dostávať informácie o aktuálnych podujatiach.

Rovnako získavajú výhody pri vyhľadávaní výletov. Vďaka registrácii si totiž môžu uložiť každý jeden filter, ktorý si pri vyhľadávaní nastavili. Tiež ho môžu pomenovať. Napríklad filter „Slovenské jaskyne", kde bude filter nášho vyhľadávača pre nájdenie všetkých jaskýň na Slovensku.

K tomu pridávame možnosť odkladať si vo vlastnom profile svoje obľúbené destinácie alebo si môžete lokalitu zaradiť do svojho profilu medzi navštívené.

Každú lokalitu môžete tiež ohodnotiť, prípadne jej pridať komentár v diskusii. Túto výsadu majú len registrovaní používatelia.

V budúcnosti však pribudnú registrovaným používateľom aj ďalšie výhody, medzi ktoré chceme časom pridať aj možnosť získavať zľavy na reštauračné a ubytovacie služby.

 
 
Batoh RSS Facebook Twitter Youtube